This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33466
€48,000.00

Apartament 1+1 në shitje pranë Kinemasë

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 71
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Apartamenti ndodhet në katin e VIII, dhe ofron: -sallon+kuzhinë

-një dhomë gjumi

-një banjo

-ballkon.

I gjithë apartamenti është i shtruar në parket.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj. Apartamenti shitet i mobiluar.

ÇMIMI: 600 €/m² + 6000 € i mobiluar

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€550,000.00
€210,000.00
Durres
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€73,000.00
Go to top