This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33468
€57,200.00

Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 86
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”.

Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m².

Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz.

Shitet i mobiluar ose jo. (ka mobilie të reja dhe të papërdorura).

Apartamenti është i shtruar me parket, ka dritare duralumini dopio-xham, banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura, ka dy kondicionerë.

Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe shumë të përshtatshme për familjarë dhe ofron një pamje të mrekullueshme të liqenit dhe malit të Taraboshit.

🏷ÇMIMI: 57'200 €

🏷ÇMIMI I MOBILUAR: 60'000 €

------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€51,200.00
€66,000.00
€68,900.00
Shkoder
Postuar Aug 20, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,500.00
Go to top