This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33469
€295.00

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 52
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN130819-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€2,000.00
€295.00
Go to top