This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33470
€49,790.00

Apartament 2+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 140
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit.

Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndodhet në katin e dytë të banimit.

Ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Apartamenti është i ri.

🏷ÇMIMI: 49’790 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
€85,000.00
€72,100.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Go to top