This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33471
€300.00

Apartament 2+1 me qira te Sahati

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 80
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia".

Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon

- kuzhina

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar në pllakë

- ka dritare dhe dyer duralumini

- dritaret janë të pajisura me grila

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

- ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€40.00
€400.00
€500.00
Go to top