This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33473
€60,000.00

Apartament 2+1 për shitje në Sarreq

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 136
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: - sallon +kuzhina

- dy dhoma gjumi

- një ballkon

- banjo.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dyer druri

- dritare duralumini të pajisura me grila

- ka pjesën e banakut në kuzhinë

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ballkoni është i mbyllur.

🏷ÇMIMI SHITJES: 60’000 €

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€72,100.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
€77,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Go to top