This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33474
€350.00

Apartament 2+1 me qira pranë Kinema Millennium

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 84
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium.

Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi).

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë,

– dy dhoma gjumi,

– dy banjo,

– verandë.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– dritare duralumini të pajisura me grila,

– ka një verandë 70 m²,

– ka dy konidcionerë,

– televizor lcd 50 polësh

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme,

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

ÇMIMI: 350 €/muaj *I NEGOCIUESHËM*

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€800.00
€350.00
€500.00
€350.00
Go to top