This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33476
€85,000.00

Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 108
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit.

I gjithë apartamenti është i shtruar me parket, dhe dritaret janë të pajisura me grila, ofrohet i pamobiluar.

Apartamenti ka hipotekë.

🏷ÇMIMI: 85’000€

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€34,600.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
€85,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
Go to top