This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33477
€51,200.00

Apartament 1+1 në shitje te teatri “Migjeni”

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 96
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m².

Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”.

Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 20, 2019 tek Apartamente ne shitje
€27,000.00
€40,000.00
Go to top