This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33478
€66,000.00

Apartament 3+1 në shitje te Kryqëzimi i Degës

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 110
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m².

Apartamenti ndodhet në katin e IX të banimit në një pallat te Kryqëzimi i Degës.

Përbëhet nga tri dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.

Shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 66’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€83,400.00
€90,151.00
€114,418.00
€114,875.00
Go to top