This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33479
€68,900.00

Apartament 2+1 në shitje, në Sheshin “Demokracia”

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 125
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106.5 m² të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë, dhe ofron një sallon + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe një banjo.

I gjithë apartamenti është shtruar në pllaka cilësore, dhe ballkoni ofron pamje mbrapa.

Pallati është i pajisur me ashensor 24 orë.

🏷ÇMIMI: 600 €/m² + 5000 € (investim që është bërë për pllakat)

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€35,000.00
Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,030.00
€46,200.00
€34,000.00
Go to top