This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33480
€51,500.00

Apartament 1+1 në shitje te Dollari

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 125
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 te Dollari, në Shkodër. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet në katin e 6 të banimit.

Përbëhet nga një dhomë gjumi, salloni, kuzhina, një korridor i madh dhe një banjo me vaskë.

Është i mobiluar në mënyrë moderne dhe cilësore.

🏷ÇMIMI: 51'500 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
€110,000.00
Go to top