This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33481
€45,300.00

Apartament 2+1 për shitje në Sarreq

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 140
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– dritare duralumini

– ka kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 55 milion lekë

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€78,310.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€108,322.00
€65,000.00
€59,000.00
Go to top