This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33483
€58,800.00

Apartament 2+1 në shitje pranë shkollës “Jordan Misja"

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 160
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98 m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”.

✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga:

-dy dhoma gjumi

-sallon + aneks

-ballkon

-koridor i bollshëm

-banjo (me dush)

-depo e vogël

✔Cilësi të apartamentit:

– Dyshemeja është e shtruar me pllakë

– Ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme.

– Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner

– Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë

moderne.

🏷ÇMIMI: 58’800 € (e mobiluar)

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
€110,000.00
€110,000.00
Go to top