This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33484
€27,000.00

Apartament 2+1 në shitje, në Rus

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 244
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus. Apartamenti gëzon një sipërfaqe prej 54 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Ka një dhomë gjumi matrimoniale dhe një dhomë tjetër për fëmijë me dritare të vogël. Është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 27’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
€87,000.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
€45,000.00
Go to top