This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33486
€59,000.00

Apartament 3+1 në shitje tek Kopështi “Tom Ali Mhilli"

Postuar Aug 20, 2019 | Vizita: 136
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e tetë të banimit.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka dritare dhe dyer duralumini

– ka banak në kuzhinë

– kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

ÇMIMI: 59’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€85,000.00
€80,000.00
€79,300.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
Go to top