This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33487
€250.00

Ambient biznesi me qira në Sarreq

Postuar Aug 21, 2019 | Vizita: 60
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake

– ka tavan gipsi

– është i ndarë në dy ambiente

– ka një banjo

– ka sistem aspirimi

– sistem kondicionimi

– ka vetratë xhami.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 30'000 lekë/muaj

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€300.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€410.00
Shqiperi
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€270.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€550.00
Go to top