This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33488
€290.00

Apartament 2+1 me qira në Perash

Postuar Aug 21, 2019 | Vizita: 75
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m² të ndodhur në kat të tretë.

Ndodhet në Perash, te Banja e Vogël.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo të kompletuar.

Është tërësisht i arreduar në mënyrë shumë cilësore dhe ka tre kondicionerë.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€1,560.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€450.00
Go to top