This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #33489
€77,000.00

Shtëpi private në shitje në Bahçallëk

Postuar Aug 21, 2019 | Vizita: 57
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,

Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.

Kati II banues përfshin:

– dhomë ndenjeje + kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– ballkon

– koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.

Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.

Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

🏷ÇMIMI: 77’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€42,800.00
Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Shtepia ne shitje
€56,250.00
€130,000.00
Go to top