This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33490
€120,000.00

Apartament ne shitje prane Juridikut!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 250
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane Juridikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 93 m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje te madhe, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, dritaret me dopio xham dhe grila, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome, ballkoni i pajisur me tende druri dhe hapesire te bollshme. Orientim nga Jugu. I pozicionuar ne nje zone ku nuk mund te kete ndertime te reja per shkak se ndodhet pas gjimnazit Petro Nini. Planimetria e apartamentit te jep mundesine per tu pershtatur ne tipologjine 2+1. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN210819-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€126,132.00
€187,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
€83,400.00
Go to top