This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #33491
€42,800.00

Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve

Postuar Aug 21, 2019 | Vizita: 111
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve.

Prona përfshin tri dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo.

Është e mobiluar dhe ofron edhe 200 m² oborr.

🏷ÇMIMI: 52 milionë lekë të vjetra

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€240,000.00
€82,600.00
€77,000.00
Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Go to top