This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33492
€37,000.00

Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive

Postuar Aug 21, 2019 | Vizita: 246
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive, pranë shkollës "Ndoc Mazi".

Apartamenti gëzon sipërfaqe 62 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: - salloni

- një dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - i shtruar në pllakë

- ka dritare duralumini

- pallati ka ashensor

- ofron gjithashtu mundësi parkingu.

🏷ÇMIMI: 37'000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
€65,000.00
Go to top