This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33514
€3,300.00

Ambient komercial me qera ne Kombinat!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 66
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial prane Kombinatit. Ka siperfaqe trualli 1500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 979 m2. Ambienti eshte ne formen e nderteses 2-kateshe dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i 1-re ka siperfaqe prej 612 m2 dhe kati i 2-te ka siperfaqe prej 367 m2. Ambienti eshte i investuar, me hapesira te bollshme, parking i dedikuar dhe shume i pershtatshem per cdo lloj aktivitet biznesi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN260819-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€1.00
€185,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€160,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
Go to top