This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33552
€55,000.00

Apartament ne shitje prane Shkolles se Kuqe!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 553
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek rruga Thanas Ziko, prane shkolles se Kuqe. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 58.74 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur, me sistem kondicionimi dhe planimetri te rregullt. Me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : EM030919-01
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350,000.00
Durres
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€189,000.00
€27,000.00
Tirane
Postuar Sep 22, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Go to top