This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #33554
€85,000.00

Truall ne shitje ne Mezez!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 656
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall me siperfaqe 1000 m2 ne Mezez. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 50 m2 e cila ka funksionuar per banim. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Trualli eshte shume i pershtatshem per ndertim ose aktivite te ndryshme biznesi. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ040919-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Toke ne shitje
€38,900.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Toke ne shitje
€72,600.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Toke ne shitje
€10,630.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Toke ne shitje
€12,000.00
Go to top