This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33555
€700.00

Zyre me qera tek Drejtoria e Policise!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 99
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient per zyra prane drejtorise se Policise. Zyra ndodhet ne kat te 16-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti eshte totalish i rikonstruktuar, i shtruar me parket, sistem kondicionimi, i pajisur me fasade xhami. Zona ne te cilen eshte e pozicionuar eshte mjaft e populluar dhe me akses te lehte me pjeset e tjera te qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ050919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€1,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Go to top