This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33556
€410.00

Vile me qera tek Ali Demi!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 130
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera kati i 2-te i nje vile tek rruga Idriz Dollaku, Ali Demi. Ka siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ambienti jepet me qera per banim ose biznes. Eshte ne gjendje shume te mire dhe me hapesira te bollshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ040919-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€1,300.00
€600.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top