This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33557
€47,000.00

Apartament ne shitje prane Shkolles se Bashkuar!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 423
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Bashkuar. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 56.4 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe planimetri te rregullt. Me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : EM030919-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
€45,000.00
€87,750.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Go to top