This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33559
€50,000.00

Apartament 2+1 në shitje tek Varrezat Katolike

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 785
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Hile Mosi”, pranë varrezave katolike.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: – salloni dhe kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithi me parket

– dritare duralumini të pajisura me grila

– ka kapotë të jashtme për izolim ndaj temperaturës

– banjoja është me pllakë dhe ka të gjitha hidrosanitaret e duhura

– ka kondicioner në sallon dhe në njërën nga dhomat e gjumit

– kuzhina është e pajisura me të gjitha elektroshtëpiaket.

Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ofrohet në shitje i arreduar.

🏷ÇMIMI: 50’000 €

———————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€70,000.00
€60,000.00
€52,000.00
Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Go to top