This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33560
€500.00

Apartament me qera tek Myslym Shyri!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 319
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 136 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe i arreduar ne menyre moderne. I pajisur me sistem kondicionimi dhe pjesesrisht i shtruar me parket. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ050919-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€280.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€2,500.00
€300.00
€280.00
Go to top