This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33561

Apartament me qira në qendër të qytetit

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 119
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur në qendër të qytetit.

Apartamenti gëzon sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket

- dritaret janë duralumini

- banjo e kompletuar

- e pa arreduar

- ka ashensor.

Apartamenti ofron mundësi shfrytëzimi edhe si studio.

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€350.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€1,300.00
€600.00
Go to top