This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33562
€61,100.00

Dyqan për shitje në Zdrale

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 117
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m².

Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit.

Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

🏷ÇMIMI: 61’100 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€128,000.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2019 tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€30,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
Go to top