This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33564
€300.00

Apartament me qera tek Rr. Mihal Grameno!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 109
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3 kateshe. Ka siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, me hapesira te bollshme dhe pjesa e oborrit te ofron gjelberim. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ070919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€700.00
€800.00
€500.00
Go to top