This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33565
€350,000.00

Super apartament ne shitje tek Ambasada Amerikane!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 598
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 prane ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 162.69 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme, 2 tualete. Apartamenti eshte i arreduar, ku mobilimi i tij eshte super luksoz. Me sistem chieller, i shtruar me parket, ne holl gjendet nje piano. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN100919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€85,000.00
Tirane
Postuar Sep 30, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€87,980.00
€87,980.00
Go to top