This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33567
€1,200.00

Vile me qera prane 21 Dhjetorit!

Postuar Sep 12, 2019 | Vizita: 105
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vile 2-kateshe tek rruga Kongresi i Lushnjes, shume prane 21 Dhjetorit. Katet lidhen ndermejt nepermjet shkalleve te brendshme. Ka siperfaqe prej 220 m2 te organizuar: kati i 1-re ka ne perberje 1 dhome ndenje, 1 studio, 1 tualet dhe 1 verande. Kati i 2-te ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. I pajisur me sistem kondicionimi dhe te gjitha kushtet e nevojshme. Oxhaku ne dhomen e ndenjes eshte nje tjeter vlere e shtuar e kesaj vile. Ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi. Shume i pershtatshem per banim ose aktivitete biznesi si: hostel, shoqate etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ110919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
€132.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€1,100.00
Go to top