This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33568
€27,000.00

Shitet garsoniere prapa Fakultetit te Mjekesise!

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 1163
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet garsoniere prapa Fakultetit te Mjekesise. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te organizuar ne 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone te preferuar dhe populluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ120919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€55,000.00
€60,000.00
Go to top