This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33569
€600.00

Apartament me qera tek Myslym Shyri!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 153
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Him Kolli ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme, me sistem kondicionimi, dritaret me grila. Zona ne te cilen eshte e pozicionuar te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ120919-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€1,560.00
€200.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top