This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33571
€400.00

Apartament per zyra me qera tek Pazari i Ri!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 103
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament per zyra tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me fasade xhami nga ku mund te reklamoni dukshem llojin e aktivitetit tuaj. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe pamje nga ana kryesore e rruges. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha lehtesirat dhe shume lehte e aksesueshme nga te gjitha anet. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ120919-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
€1.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€165.00
Go to top