This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33572
€35,000.00

Apartament ne shitje tek Siri Kodra!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 623
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te pershtatur ne formen e duplex-it. Kati i 1-re me siperfaqe 18 m2 e pershtatshme per soxhorno dhe kati i 2-te ne dhome gjumi. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme prej druri. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ160919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€94,100.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
€77,800.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Go to top