This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #33574
€100,000.00

Vile ne shitje ne Paskuqan!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 418
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i 2-te eshte ne faze ndertimi. Vila ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i negocionueshem dhe shitet per arsye emigrimi. Per me shume detaje apo vizita ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM140919-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
€82,050.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Shtepia ne shitje
€56,500.00
€42,450.00
Go to top