This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33576
€60,000.00

Apartament ne shitje ne Kamez!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 1052
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 77 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe familjare. I pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM160919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€55,000.00
€47,000.00
€50,000.00
€350,000.00
Go to top