This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33577
€700.00

Apartament me qera prane Kalsbergut!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 92
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 per zyra ose banim prane "Kalsbergut". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 150 m2 te organizuar ne 3 dhoma, 1 sonxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe jepet me qera bosh. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, hapesira funksionale. Zona ne te cilen eshte e lokalizuar eshte mjaft e populluar. Per me shume detaje apo vizita ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ160919-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€350.00
€1,400.00
Go to top