This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33578
€330.00

Apartament me qera tek Sheshi Wilson!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 145
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Sheshi Wilson. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe te bollshme prej 110 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, tualeti me vaske dhe dritare. Zona mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ170919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€132.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€1,100.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€123.00
Go to top