This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33579
€350.00

Apartament me qera prane Kristal Center!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 131
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane Kristal Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ190919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€440.00
€370.00
€450.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2019 tek Apartamente me qera
€260.00
Go to top