This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33580
€1,000.00

Apartament me qera tek rruga Dervish Hima!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 102
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament me qera 1+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 ndarje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit dhe eshte i pershtatshem per zyra. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ180919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€125.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€163.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€250.00
€82.00
Go to top