This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33581
€158,700.00

Apartament ne shitje tek Muhamet Gjollesha!

Postuar Sep 22, 2019 | Vizita: 420
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 tek rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe ka siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ES180919-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,050.00
€82,400.00
€61,800.00
€105,000.00
Go to top