This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33583
€550.00

Zyrë me qera tek Stadiumi Dinamo!

Postuar Oct 05, 2019 | Vizita: 110
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient (i pa përdorur më parë) për zyra pranë Stadiumit Dinamo. Zyra ndodhet në katin e 2-të, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 45 m2, e organizuar në 1 ndarje dhe 1 tualet. Ambienti eshte totalish i rikonstruktuar, i shtruar me pllaka, i pajisur me fasade xhami. Ambjenti ndodhet ne rrugë kryesore. Per me shume informacion ju lutemi të na kontaktoni!


Id e prones : AZ210919-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Zyre me qera
€800.00
€350.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Zyre me qera
€700.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€410.00
Go to top