This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33586
€75,000.00

Apartament në shitje pranë Pallatit me Shigjeta!

Postuar Sep 30, 2019 | Vizita: 182
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Kërkoj
Shitet Apartament 2+1+22 m2 shtesë me Hipotekë. Apartamenti disonon 2 dhoma gjumi , 1 sallon, 1 banjo dhe 1 hapesirë shtese 22 m2. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Rruga Irfan Tomini pranë pallatit me shigjeta. Çmimi i 75000 Euro i diskutueshëm!
Id e prones : EM170919-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,355.00
€78,000.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Go to top