This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33587
€500.00

Jepet me qera Apartament i mobiluar!

Postuar Sep 30, 2019 | Vizita: 86
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1për banim. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të me ashensor. Ka siperfaqe prej 80 m2 të organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar, i pajisur me Anten Satelitore dhe me sistem kondicionimi. Ka hapësira funksionale. Zona në të cilën është e lokalizuar është mjaft e qetë si dhe ndriçohet nga dielli. Për më shumë detaje apo vizita në pronë na kontaktoni! HP230919-01

Id e prones : HP230919-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
€1.00
Go to top