This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33588
€85,000.00

Shitet Apartament 2+1 prane Rruges Kastrioti !

Postuar Sep 30, 2019 | Vizita: 438
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Kërkoj
Shitet Apartament 2+1 prane Rruges Kastrioti ! Apartamenti është 164 m2 dhe ndodhet në katin e 7 të pallatit. Organizohet në 1 sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 banjo dhe 1 ballkon te madh . Apartamenti është në gjendje shumë të mirë dhe ndriçohet nga dielli .

ID : EM160919-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€75,520.00
€70,000.00
€60,000.00
€52,000.00
Go to top